top of page

Hakkımızda

MESA Medikal Şubat 1999′de Türkiye ve Dünya pazarlarında ticaret yapan, saygın kuruluşların temsilciliklerini almış ve büyük bir hızla Türkiye pazarına girmiştir. Kısa süre içinde de güçlü bir marka olarak kendini kabul ettirmiştir. Mesa Medikal Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, medikal çözüm ortağı ve biyomedikal teknik hizmetleri vermektedir. Ameliyathane ve yoğun bakım ürünleri konusunda uzman servis ve satış ağıyla 7 gün 24 saat destek sağlamaktadır.

Mesa Medikal günümüzde ithalat, ihracat, medikal teknik ürünler üretimi, lojistik kollarında faaliyet göstermektedir. Kendi sektöründe ilk hedefi ülkemizde yerli üretimi geliştirmek ve üretmiş olduğu Hastabaşı Monitörlerine yeni ürünler eklemektir. Üretmiş olduğu ürünlerde CE belgelerine sahiptir. Portföyünde yer alan müşterilerine bulunduğu sektöre özgü çözüm ve hizmetler sunmaktadır.

MESA Medikal eğitimli teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği üretim ve distribütörlük şirketin kalite politikasının da bir parçası haline gelen mutlak müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadır. Ülke çapındaki kalitesi, dinamik ve yaratıcı personeli ile MESA Medikal kendine has bir insan kaynağı oluşturmuştur. Kendi sektöründe DIN EN ISO 13485, ISO 9001 belgelerine sahip bir firmadır. Stratejik hedefleri arasında kalite anlayışıyla birlikte, yurtiçi ve yurtdışı satışları arttırarak insan sağlığına saygılı bir kuruluş olmak başta gelmektedir.

Saygılarımla,
Genel Müdür

scientist-clinical-trials-medication-experiment-digital-remix.jpg
bottom of page