Kategori: News & Announcements

Tecme ile ventilasyonda yeni teknolojiler – AVA Modu

AVA modu (Adaptive Ventilatory Assist) AVA modu, adaptif bir kapalı loop modudur. Minimal solunum iş yüküyle  solunum modeli oluşturarak hastanın dakika ventilasyonunu garanti eden optimal control sağlar. Ana parametreler olarak kullanıcı sadece 2 değeri programlamalıdır: 1. optimal dakika volümü hesaplamada kullanılmak için hastanın ideal vücut ağırlığı ve 2.verilecek hesaplanmış dakika volümün yüzdesi. Algoritma daha sonra […]

Devamını Oku

Teknik Servis Eğitimi

Teknik servisimiz Neumovent ventilatörlerinin teknik eğitimini tamamladı. Tüm imkanlarımızla servis hizmeti vermeye hazırız.

Devamını Oku

Yeni distribütörlük duyurusu

Tecme Neumovent yoğun bakım ventilatörlerinin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk. Yoğun bakım ventilasyonu alanında dünyanın en genç ve hızlı gelişen markalarından biri olan Tecme Neumovent’in Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduk. Yeni özellikleriyle daha rekabetçi bir yapıya kavuşan Tecme Neumovent, Mesa Medikal’in tecrübesi ve yetkin hizmet anlayışıyla ürünlerini Türkiye genelinde daha çok hastaneye ulaştırmayı ve müşterilerine […]

Devamını Oku

TARK 2014 Kongresi

Firmamız; 25 – 29 Ekim tarihleri arasinda Türk Anesteziyoloji ve Reanimasyon Derneği’nin duzenledigi TARK 2014 kongresinde tanıtımını yapmakda olduğumuz hasta sogutma ve infüzyon pompa sistemleri büyük ilgi gördü.

Devamını Oku

Yoğun Bakım Ventilatörü Teknik Servis Eğitimi

Firmamız bünyesinde 20 – 24 Ağustos tarihleri arasında Asya ülkelerine eVent Medikal yoğun bakım ventilatörü teknik servis eğitimi verilmiştir.

Devamını Oku

EXPOMED 2014 Fuarı

Firmamız; 3 – 6 Nisan 2014 tarihleri arasında TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde  düzenlenen 21. Uluslararası Ekspomed Fuarında ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirmiştir.

Devamını Oku